MIRËSEVINI NË SKY WAY

Oazi Juaj i Rehatisë Dhe Luksit


I vendosur në Sarandë, Hotel Sky Way ofron akomodim me parkim privat falas dhe një bar. Duke përfshirë dhoma familjare, kjo pronë gjithashtu u ofron mysafirëve një tarracë. Akomodimi ofron shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

HOTEL LUKSOZ

Dhomat Më Të Mira

    Icon
Studio Me Pamje Nga Deti
           
Dhomë Me Pamje Nga Deti
           
Dhomë Me Pamje Anësore Nga Deti
           
SKY WAY HOTEL

"Aty ku çdo qëndrim fillon me një përqafim të ngrohtë dhe një buzëqeshje."

Facilitetet &
         Shërbimet


Parkim Falas


WiFi Falas


Bregdet


Ndalohet Duhani


Bar

    Icon
ÇFARË THONË KLIENTËT TANË

Dëshmitë

Erik, Shqipëri

E mrekullueshme!

Sinqerisht mendoj se Sky Way duhet të jetë hoteli/apartamenti më i mirë që mund të merrni në Sarandë. Dhoma ishte super e pastër, pamja ishte e mrekullueshme dhe çmimi ia vlente çdo qindarkë për shërbimin.
Karin, Austri

E mrekullueshme!

Apartament fantastik ne nje zone te qete te Sarandes me nje pamje fantastike. Do ta rekomandoja shumë këtë vend.
Sissy, Zvicër

Dhomë e Bukur!

Hoteli Sky Way skk ishte qëndrimi ynë më i mirë në Shqipëri. Dhoma ishte jashtëzakonisht e madhe me një krevat shumë të rehatshëm, ballkon i madh, madje edhe një mini kuzhinë! Stafi ishte shumë miqësor dhe i dobishëm.