Rreth Nesh

    Icon
SKY WAY HOTEL

VENDI MË I MIRË PËR TË GËZUAR JETËN TUAJ

E vendosur 16 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, Sky Way SKK Luxury Apartments ofron një kopsht, një tarracë dhe akomodim me ajër të kondicionuar me ballkon dhe WiFi falas. Çdo njësi vjen me një kuzhinë të pajisur plotësisht me frigorifer, një zonë ndenjeje, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 95 km nga hoteli i apartamenteve.

Facilitetet &
         Shërbimet


Parkim Falas


WiFi Falas


Bregdet


Ndalohet Duhani


Bar

WHAT OUR CLIENTS SAY

Testimonials

Erik, Shqipëri

E mrekullueshme!

Sinqerisht mendoj se Sky Way duhet të jetë hoteli/apartamenti më i mirë që mund të merrni në Sarandë. Dhoma ishte super e pastër, pamja ishte e mrekullueshme dhe çmimi ia vlente çdo qindarkë për shërbimin.
Karin, Austri

E mrekullueshme!

Apartament fantastik ne nje zone te qete te Sarandes me nje pamje fantastike. Do ta rekomandoja shumë këtë vend.
Sissy, Zvicër

Dhomë e Bukur!

Hoteli Sky Way skk ishte qëndrimi ynë më i mirë në Shqipëri. Dhoma ishte jashtëzakonisht e madhe me një krevat shumë të rehatshëm, ballkon i madh, madje edhe një mini kuzhinë! Stafi ishte shumë miqësor dhe i dobishëm.

Një Mënyrë e Bukur Për t'u Çlodhur

MIRËSEVINI